Barbadosas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Barbadosas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Barbadosas

Barbadosas yra Rytų Karibų sala ir nepriklausoma Sandraugos šalis. Kapitalas Bridžtaunas - tai laivynas, kuriame yra pastatų iš kolonijinės eros, kur taip pat yra Nidhe Izraelio sinagoga, įkurta 1654 m. Saloje taip pat yra tipiški XVII a.

Rinkos augimo perspektyvos per artimiausius 12 mėnesių bus 2018 m.

Du dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, būtų Britanijos svaro vertė JAV dolerio atžvilgiu ir vietos ekonomikos augimas, kuris yra gerokai mažesnis nei 2%.

Šį mėnesį centrinio banko valdytojas Cleviston Haynes pateikė ne tokį palankų pranešimą už šių metų pirmąjį ketvirtį, pažymėdamas, kad ekonomika sumažėjo 0,7 proc., Tikėdamasi, kad šiais metais augs -0, 25 proc. Ir 0,25 proc.

Neįtikėtinas augimas 2018 m. Ir pernelyg didelis pasiūlos perteklius, kaina yra esminė naujojoje rinkoje. Tokie pardavėjai, turintys nekilnojamojo turto pardavimą Barbadose, kurie sėdi rinkoje ilgą laiką, būtų gerai išnaudoti, kad būtų galima žymėti kainas rinkoje arba ilgaamžiškumu.

Praėjusiais metais Barbadosas pardavė nekilnojamojo turto pardavimo apimtį 0,1 proc., Todėl Barbadosas per 25 metus užregistravo mažiausią pardavimo apimtį.

Remiantis duomenimis, 50% parduodamų savybių buvo įtrauktos į rinką 12 mėnesių ar mažiau, 72% - 24 mėnesius arba mažiau, o apie 90% - 36 mėnesius ar mažiau. Tai akivaizdu, vertinant įspūdingą parduotinų nekilnojamojo turto inventorizacijos kiekį Barbadose, kuris rinkoje liko daugiau kaip penkerius metus, o kai kuriais atvejais - 10 metų ar ilgiau.

Turint didelę atsargų kiekį rinkoje, galbūt atėjo laikas pardavėjams susitarti, kad visuotinai pripažintų, jog senoji rinka išnyko ir kad naujoji rinka čia pasilieka bent jau artimiausioje ateityje.

Nepaisant geresnių ekonominių sąlygų ir turistų atvykimo registracijos, Barbadoso nekilnojamojo turto rinka tebėra silpna. Barbadosas parduodamų gyvenamųjų patalpų kainos, ypač aukštos klasės rinkoje, vis dar yra apie 29% mažesnės už didžiausią iki pasaulinės krizės pastebėtą lygį. Sandoriai yra istoriškai žemesni.

Į garsiąją Vakarų pakrantę, kuri pirmiausia sutalpina itin turtingus užsieniečius, „Beachfront Condominium“ kainos 2018 m. Padidėjo 5%, palyginti su praėjusiais metais. Tačiau šis skaičius gali būti klaidinantis, atsižvelgiant į itin mažą pardavimų apimtį per metus.

Barbadose paprastai nėra jokių apribojimų užsienio nuosavybei, išskyrus formalumus: nerezidentai turi gauti Barbadoso centrinio banko leidimą, jei nori įsigyti nekilnojamąjį turtą Barbadose. Tai yra pro forma, bet nedarykite, jei bus atšauktas pirkimas.

Nekilnojamojo turto rinka yra labai priklausoma nuo užsienio pirkėjų.

Barbadosas pritraukia daugybę užsienio namų pirkėjų. Šv. Jokūbo ir Šv. Petro savybes vertina britų pirkėjai, o parapijos Kristaus pietinės pakrantės bažnyčios savybės pritraukia amerikiečius ir kanadiečius

  •  
    Persikėlimas į Barbadosą. Ekspatriata ir gyvena Barbadose

      Su šia nuostabia saule ir dabar vasaros dienomis nusprendėme išbandyti savo ranką, kad rastume unikalią tautą, galinčią suteikti savo skaitytojams svajonę, 365 dienas per metus. Šiandien iš tikrųjų persikėlėme į mažų Antilų, daugelio jaunų žmonių, o taip pat ir pensininkų, teritoriją, norinčius ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 6582

Parduoda Vasarnamis, Barbadosas, St James, St James, Sunset Crest

1,417,645.96EUR
Parduoda
Vasarnamis

1200 m²
Šis trijų miegamųjų vila buvo modernizuota ir atnaujinta 2008 m. Pagrindiniame miegamajame yra oro kondicionierius, ventiliatorius, vonios kambarys su...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB